ZADZWOŃ DO NAS+48 694 601 206
NAPISZ DO NASartkni@wp.pl

O nas

Intersonic – najlepsze aparaty słuchowe i protetyka słuchu w Szczecinie. 

Firma Intersonic Protetyka Słuchu w Szczecinie została założona w 2006 r. W asortymencie posiada aparaty słuchowe wiodących firm, miedzy innymi: Signia, Beltone, Audio Service, Siemens, Oticon, Starkey. Polecamy również do użytku codziennego:

  • urządzenia wspomagające słuch
  • systemy FM oraz -generatory szumu.

W związku z wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz kosultacjami ze specjalistą otolaryngologiem-audiologiem-foniatrą będą państwo pewni że są pod fachową opieką i mogą oczekiwać indywidualnego podejścia. Nasze gabinety posiadają tytuł: „GABINET PRZYJAZNY PACJENTOWI” nadany przez ekspertów Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu – świadczące o wysokich standardach usług, jakości i profesjonalizmie.

Aparaty słuchowe zauszne ze względu na szeroki zakres wzmocnienia mogą być dopasowywane do różnego rodzaju ubytków słuchu – od lekkich po głębokie. Zaletą tego typu aparatów słuchowych jest łatwość obsługi, szczególnie istotna w przypadku osób starszych i dzieci. Protetyka słuchu dla Ciebie i Twoich bliskich!

Bierzemy udział w kampanii „Usłysz Świat”

bezpieczny pacjent 2019

Specjalnie dla państwa: BEZPŁATNE ŚWIADCZENIA

W zakresie:

  • badania słuchu w Szczecinie – bez skierowań,
  • dopasowania aparatu słuchowego,
  • Bezpłatnego przeglądu i serwis zakupionego aparatu słuchwego w Szczecinie,
  • pomoc w uzyskaniu refundacji z NFZ Szczecin oraz dofinansowania na zakup aparatu słuchowego z MOPR.

Posiadamy podpisaną wieloletnia umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia o/Szczecin, dzięki temu nasi pacjenci mają możliwość ubiegania się o refundację w kwocie 2 x 700 zł (dzieci 2 x 2000 zł) na zakup aparatu słuchowego. Pomagamy również uzyskać dofinansowanie z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie, przygotowując wymagane dokumenty.

Najważniejszą rzeczą dla Nas jest, aby osoba, która decyduje się na badanie i zakup aparatu była w pełni zadowolona. Czasem zdarza się, że ktoś ma uwagi po pierwszym założeniu aparatu, ale proces dopasowywania u niektórych osób trwa dłużej. Dlatego należy pamiętać, że jeśli chcielibyśmy coś zmienić, należy umówić się na kolejną wizytę w trakcie, której protetyk słuchu zgodnie z naszymi wskazówkami poprawi to, co nam przeszkadza. Cena aparatu również nie może nas zniechęcać. NFZ częściowo refunduje zakup aparatu słuchowego, a dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub z grupą inwalidzką przysługuje dodatkowe dofinansowanie z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie (MOPR)

Nie obawiajmy się i korzystajmy z nowoczesności i osiągnięć współczesnej techniki, gdyż jest ona dla nas ludzi, dla polepszenia komfortu naszego życia.

Osobom niepełnosprawnym lub chorym, które nie mogą wyjść z domu zapewniamy i umawiamy się na wizytę domową w Szczecinie i okolicach. Podczas takiej wizyty możecie Państwo zbadać swój słuch i dopasować aparaty słuchowe i wkrótce cieszyć się rozmową, informacjami ze świata. Będziecie później mogli dzielić się swoimi przeżyciami z bliskimi, doświadczeniami z dziećmi i wnukami. Będziecie mieli możliwość porozmawiać z sąsiadem, którego możecie poprosić o skontaktowanie z protetykiem lub polecić mu nasze usługi.

certyfikat protetyka słuchu