ZADZWOŃ DO NAS+48 694 601 206
NAPISZ DO NASartkni@wp.pl

Profesjonalne badanie słuchu w Szczecinie

Czy mogę lepiej słyszeć?

U nas Państwo zawsze otrzymacie odpowiedź pewną –

Oczywiście, że tak!

I mamy nadzieję, iż będziecie Państwo mile zaskoczeni zmianą w swoim obiorze najbliższego otoczenia. Będzie to możliwe dzięki znacznemu polepszeniu swojego swojego słuchu uzyskanemu w wyniku wizyty u naszego protetyka lub jego wizyty w Państwa domu.

Tyle jest różnych form dyskryminacji na świecie, że ludzie dzielą się na grupy i nieraz nawet nieświadomie odsuwają się od uczestniczenia w codziennym życiu.

Czy będąc osobą starszą, gdy wiele chorób może nas dotknąć i kiedy bardziej odczuwamy swoje niedomagania, nie warto by przyjąć dobra, które daje nam dzisiejsza technika i żyć w harmonii z otaczającym nas światem a nie odcinać się od niego, od rozmów z przyjaciółmi, ulubionej muzyki, śpiewu ptaków, kojącego szumu wody.

Dobrem techniki w przypadku niedomagania słuchu, które pozwala nam na bezproblemowy kontakt z otoczeniem są aparaty słuchowe pozwalające słyszeć praktycznie wszystkie dźwięki występujące w naszym otoczeniu.

Trzeba również pamiętać i mocno zaakcentować, że słyszenie różnych dźwięków pozwala uniknąć nam wielu zagrożeń pojawiających się w codziennym życiu.

Najnowsze aparaty słuchowe są proste w obsłudze, nie trzeba się obawiać, że je uszkodzimy a tym bardziej nie musimy wstydzić się ich noszenia.

Badanie i dobór aparatu odbywa się w miłej i przyjemnej atmosferze.

Najważniejszą rzeczą dla Nas jest, aby osoba, która decyduje się na badanie i zakup aparatu była w pełni zadowolona. Czasem zdarza się, że ktoś ma uwagi po pierwszym założeniu aparatu, ale proces dopasowywania u niektórych osób trwa dłużej. Dlatego należy pamiętać, że jeśli chcielibyśmy coś zmienić, należy umówić się na kolejną wizytę w trakcie, której protetyk słuchu zgodnie z naszymi wskazówkami poprawi to, co nam przeszkadza. Cena aparatu również nie może nas zniechęcać. NFZ częściowo refunduje zakup aparatu słuchowego, a dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub z grupą inwalidzką przysługuje dodatkowe dofinansowanie z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie (MOPR)

Nie obawiajmy się i korzystajmy z nowoczesności i osiągnięć współczesnej techniki, gdyż jest ona dla nas ludzi, dla polepszenia komfortu naszego życia.

Osobom niepełnosprawnym lub chorym, które nie mogą wyjść z domu zapewniamy i umawiamy się na wizytę domową. Podczas takiej wizyty możecie Państwo zbadać swój słuch i dopasować aparat słuchowy i wkrótce cieszyć się rozmową, informacjami ze świata. Będziecie później mogli dzielić się swoimi przeżyciami z bliskimi, doświadczeniami z dziećmi i wnukami. Będziecie mieli możliwość porozmawiać z sąsiadem, którego możecie poprosić o skontaktowanie z protetykiem lub polecić mu nasze usługi.

Więcej informacji tutaj: