ZADZWOŃ DO NAS+48 694 601 206
NAPISZ DO NASartkni@wp.pl

Aparaty słuchowe dla dzieci i dorosłych

Są trzy podstawowe rodzaje aparatów: ze słuchawką w kanale (RIC), aparaty zauszne (BTE) oraz aparaty wewnątrzuszne (ITE). Rodzaj aparatu odpowiedniego dla Ciebie, zależy od rodzaju ubytku słuchu, budowy Twojego ucha oraz osobistych preferencji.

Aparaty ze słuchawką w kanale, inaczej zwane aparatami typu RIC, noszone są za uchem, a słuchawka takiego aparatu znajduje się poza obudową i jest umiejscowiona dokładnie w kanale. Dzięki temu aparat ten jest wyjątkowo niewielki, w przeciwieństwie do aparatów typu BTE czy ITE. Tak zwane miniSłuchawki dostępne są w różnych rozmiarach odpowiadających różnym poziomom wzmocnienia dźwięku. Aparaty RIC są wprost idealne dla użytkowników, którzy chcą mocnego, zaawansowanego technologicznie aparatu, a zależy im na rozwiązaniu niewielkim i dyskretnym.

aparat słuchowy

Aparat BTE

 Eleganckie modele zauszne umieszczone wygodnie za uchem, zapewniają komfortowe dopasowanie.

aparat BTE

ROZUMIENIE MOWY

  • Z łatwością skupiaj się na tym, co naprawdę ważne. Mikrofony kierunkowe w modelach zausznych Intuis 3 wychwytują dźwięki, które maja zostać wzmocnione. Skupiają się na dźwięku dochodzącym z przodu, jednocześnie redukując hałas z innych kierunków. Gdy tylko wykryją mowę, aktywują tryb mikrofonu kierunkowego, dzięki czemu możesz łatwo skupić się na rozmówcy – nawet w wymagającym otoczeniu, w którym jest wiele hałasów tła

ŁATWA OBSŁUGA

  • Wszystkie opcje w zasięgu palca. Przycisk lub przełącznik kołyskowy w aparacie zausznym Intuis 3 pozwala szybko i bez problemu dostosować poziom głośności lub wybrać program, gdy zmieni się otoczenie dźwiękowe.

aparat zauszny intuis 3

  • Pełna kontrola w Twojej dłoni. Optymalne słyszenie w łatwy, wygodny i dyskretny sposób: Niezależnie od sytuacji aplikacja touchControl* oddaje w Twoje ręce pełną kontrolę nad aparatami Intuis 3. Wybieraj programy i zmieniaj poziom głośności oraz barwę dźwięku
    w aparatach Intuis 3 według potrzeb. Potrzebujesz tylko smartfona.

aplikacja touch control

  • Niezawodni partnerzy. Odporne na wilgoć, pot, kurz i brud aparaty zauszne Intuis 3 towarzyszą Ci nawet podczas ćwiczeń czy pracy w ogrodzie.

WYRAŹNE SŁYSZENIE MÓWCY

  • Usłysz wszystko dokładnie nawet z daleka. W miejscach wyposażonych w pętlę indukcyjną fukcja cewki indukcyjnej (telefonicznej) w mo­delach Intuis 3 M, P oraz SP pomaga wyraźnie rozumieć mówcę. Po prostu wybierz program “Pętla indukcyjna”, gdy zobaczysz taki znak:

program pętla indukcyjna

MISTRZ SZYBKIEJ WYMIANY

  • Z powrotem w grze w 3 łatwych krokach. Drzwi komory baterii aparatów zausznych Intuis 3 mogą być bez wysiłku otwierane i zamykane, dzięki czemu możesz szybko i łatwo wymienić standardowe baterie, postępując zgodnie z krokami na ilustracjach.

drzwi komory baterii aparatów zausznych

Aparaty wewnątrzuszne

Ultra dyskretne, nadzwyczajnie lekkie.

Niewielkie, precyzyjnie i wygodnie dopasowane do potrzeb, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, nowe aparaty Insio to naturalna łatwość słuchania.

Nieważne czy jesteś w biurze, zatłoczonym sklepie czy ulubionej restauracji, wszędzie tam, gdzie jest wysoki poziom hałasu, prowadzenie rozmowy wymaga wysiłku i koncentracji. Wytężanie słuchu, aby usłyszeć rozmówców w takich sytuacjach jest męczące — to sytuacja znana nawet osobom z normalnym słuchem.

Nowe aparaty Insio przynoszą ulgę w takich chwilach. Ich zaawansowana funkcja SPEECH bezustannie monitoruje to co słyszysz i wyróżnia dominującego rozmówcę, wyciszając jednocześnie niechciane głosy i dźwięki otoczenia. Słyszysz tylko to, co chcesz. W rezultacie słuchanie jest naprawdę łatwe. Przez cały dzień. W każdej sytuacji.

aparaty insio